درباره

5/5

شرکت مهندسین مشاور  فراز صنعت سبز پایدار  با مشارکت جمعی از اساتید و کارشناسان صاحب نظر ، جهت انجام مطالعات و اجرای پروژه­ش های محیط زیستی تشکیل شده است . با توجه به تجربه و توان کارشناسی موجود ، این شرکت در زمینه انجام خدمات مشاوره‏ ای ، مطالعاتی، پژوهشی و امور نظارت و بازرسی مربوط به محیط زیست، منابع طبیعی ، آب ، آلودگی هوا ، خاک شناسی ، ارزیابی اثرات زیست محیطی ، حیات وحش جانوری ، پوشش گیاهی ، آبخیزداری ، بیابان زدایی ، کنترل سیلاب ، آب‏های سطحی ، طرح های فاضلاب ، آمایش سرزمین ، ارزیابی سواحل ، نقشه برداری ، محیط زیست شهری ، مدیریت دفع پسماند ، گردشگری و مدلسازی اکولوژیک به صورت تخصصی و با رعایت قوانین و مقررات حفاظت محیط زیست فعالیت می نماید.

شرکت مشاوره  فراز صنعت سبز پایدار  با شماره ثبت 486886 در تاریخ 1396/11/18  به صورت رسمی تاسیس گردید و پس از تجربه کار تخصصی در زمینه محیط زیست با توسعه تیم کارشناسی و ایجاد ساختار سازمانی جدید حوضه های فعالیت خود را در تمامی حیطه­ های مرتبط با محیط زیست گسترش داده است. این مشاور با همکاری کارشناسان فنی و مهندسی از رشته­ های مختلفی همچون مهندسی متالورژی ، مهندسی شیمی ، مهندسی پلیمر، مهندسی کشاورزی ، مهندسی معماری و مهندسی کامپیوتر علاوه بر پروژهش ­های منابع طبیعی و محیط زیستی در حیطه ­های زیست محیطی پروژه­ش های پتروشیمی، فولاد، عمران، معماری، فضای سبز، شهرسازی، کشاورزی، برنامه نویسی کامپیوتری، مدلسازی زیست محیطی و اکولوژیک، تهیه بانکهای اطلاعاتی و همکاری با شرکتهای داخلی و خارجی در خصوص موضوع شرکت به صورت بین رشته­ای و چند تخصصی فعالیت می نماید.

 

یک شرکت مشاوره ای مهندسی محیط زیست می تواند در زمینه مطالعات، طراحی و نظارت بر پروژه و تهیه گزارش های رسمی به شما کمک کند.همچنین از آنها میتوانید برای رفع مشکلات فنی و قانونی کسب و کار خود و تدوین فرم های خود اظهاری در زمینه محیط زیست و دریافت مجوزهای قانونی برای انجام فعالیت های خود کمک بگیرید.

با توجه به گستردگی صنایع و موضوعات محیط زیستی میتوان دامنه وسیعی از فعالیت های تخصصی برای فعالیت یک شرکت مهندسی مشاوره محیط زیستی عنوان نمود. این فعالیت ها تحت دو عنوان الزامات قانونی و نیازهای ضروری قابل دسته بندی هستند. بر حسب نوع فعالیت صنایع یا حوضه های تحت مدیریت همواره فعالیت های اجرایی ملزم به در نظر گرفتن استانداردها و الزمات قانونی خاص خود می باشند تا علاوه بر کسب مجوزهای قانونی لازم برای اجرا از عواقب تخطی از قوانین مربوطه پیشگیری شود. از سوی دیگر بسیاری از فعالیت های مدیریتی و کسب و کارها درجهت توسعه پایدار و افزایش بهره وری و سوددهی نیازمند در نظر گیری ضروریات زیست محیطی متناسب با نوع فعالیت مورد نظر می باشند.

با توجه به گستردگی فعالیت های صنعتی و تنوع زیست محیطی، یک شرکت مشاوره مهندسی محیط زیست علاوه بر تیم متخصصین محیط زیستی می بایست تخصص های چندگانه و تکمیلی کافی برای پوشش ابعاد فنی و قانونی صنایع و فعالیت مختلف را نیز دارا باشد. پیچیدگی موضوعات فنی و قانونی می بایست با بهره گیری از ترکیب تیم تخصصی محیط زیست و متخصصین فنی در سایر حوضه ها به بررسی ابعاد گسترده فعالیت های صنعتی و مدیریتی بپردازد.
ارائه خدمات مشاوره مهندسی در زمینه های مختلف علاوه بر تخصص و تجربه نیازمند داده و اطلاعات ویزه هر فعالیتی می باشد. یک شرکت مشاوره محیط زیست درصورت داشتن بانک اطلاعاتی مناسب و چند منظوره میتواند علاوه بر افزایش صحت و دقت خدمات با بهره گیری از بانک اطلاعاتی خود سرعت ارائه خدمات به کارفرما را افزایش دهد و علاوه بر کاهش هزینه های مالی به کاهش زمان اجرای پروژه کمک نماید.

0 +
سال تجربه
0
جوایز صنعت
0 +
پروژه های نمونه کارها
0
متخصصان درخشان